interní auditor/ka, teplice

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
teplice, ústecký kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/124/03/2021/LS - t-3200

popis pracovní pozice

Nabízíme výbornou profesní příležitost v oblasti interního auditu ve významné mezinárodní společnosti! Kariérní růst, cestování do zahraničí, nové profesní zkušenosti, možnost práce z domova! Přihlaste se!

INTERNÍ AUDITOR/KA

Na této pozici Vás čeká provádění interních auditů napříč společností (personální audit, logistika, finance atd.), budete součástí mezinárodního týmu auditorů, čekají Vás pracovní cesty do zahraničí a možnost rozvíjet svůj profesní i osobnostní potenciál.

co vám nabídneme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • garantovaný 13. a 14.plat + bonusy
  • služební automobil
  • pracovní flexibilita - velmi častá práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeteria systém
  • penzijní či životní připojištění

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • předchozí zkušenost v oblasti auditu (interní či klientský) - alespoň 3 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka - mluvená i psaná forma
  • výborné komunikační, organizační a analytické schopnosti
  • flexibilita a časová pružnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.