inženýr procesní kvality s němčinou, kopřivnice

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/104/10/2019/AN - t-1535

popis pracovní pozice

Hledáme nového člena týmu pro procesní kvalitu ve stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí, která vyrábí komponenty do automobilů prémiových značek a každé druhé vozidlo na celém světě vlastní některý z jejich produktů. Máte zkušenosti s nástroji kvality, procesy ve výrobě a domluvíte se bez problému německy?

  • sledování, vyhodnocovaní a zlepšování kvality v procesu
  • odpovědnost za řešení interních problémů ve výrobních procesech
  • navrhování preventivních opatření k zajištění požadované kvality
  • práce a zlepšování se systémy kvality (8D, PPAP, PFMEA, atd.)
  • účast na interních a zákaznických auditech
  • odpovědnost za uvolňování blokovaného materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními kvality

  • práce ve stabilní německé společnosti a možností kariérního růstu
  • 13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci a podíl na zisku společnosti
  • možnost stáží v zahraničí
  • příspěvek na dopravu již od 2 km
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
  • celý oběd (3 chody) pouze za 25 Kč
  • firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog
  • jesle, školka, odpolední klub pro děti do 15 let, letní tábory
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • flexibilní systém elektronických benefitů
  • programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • uživatelská znalost MS Office, SAP - výhodou
  • komunikativní němčina
  • znalost nástrojů kvality (kontrolní plány, FMEA, SPC, Pareto, Ishikawa, atd.)
  • konstruktivní a profesionální jednání
  • časová flexibilita
  • orientace na týmovou práci
  • kreativní a pozitivní myšlení

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.