inženýr rozvoje dodavatelů - aj + nj, kopřivnice

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Nákup
referenční číslo
/48/09/2020/AN - t-2437

popis pracovní pozice

Hledáme nového parťáka do týmu nákupu pro vývojové oddělení ve stabilní mezinárodní společnosti. Pokud jste člověk zkušený v oblasti automotive, máte zkušenosti s nákupem, kvalitou či plánováním výroby a nemáte problém se domluvit anglicky i německy tak čekáme právě na Vás!

Pracovní náplň:

  • optimalizace procesů a metod u dodavatelů za účelem zlepšování jejich výkonu
  • odpovědnost za plánování a provádění dodavatelských workshopů a projektů
  • uvádění nových dodavatelů do společnosti a jejich nastavení na naše standardy
  • podpora při náběhu prvních projektů u nových dodavatelů
  • vyhotovení a rozvoj standardů a metod pro práci rozvoje dodavatelů
  • shromažďování a aktualizace dodavatelských dat
  • asistování při krizových situacích s dodavateli
  • provádění procesních auditů

co vám nabídneme

  • práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu
  • 13. plat, odměny před dovolenou, Vánoci
  • možnost stáží v zahraničí
  • příspěvek na dopravu již od 2 km
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy, kurzy osobního rozvoje
  • celý oběd za 25 Kč
  • firemní lékař, fyzioterapeut a psycholog
  • jesle, školka, odpolední klub pro děti
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

co od vás očekáváme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň 7 let zkušenosti v nákupu / kvalitě / plánování výroby (automotive)
  • angličtina a němčina na komunikativní úrovni
  • znalost obchodních, kvalitativních, výrobních a logistických procesů ve výrobě
  • výborné vyjednávací schopnosti, umění řídit projekty, schopnost analyzovat problémy
  • znalosti nástrojů řízení projektů (APQP / PFMEA / FS / PPAP)
  • znalosti nástrojů v oblasti řízení kvality (8D / Ishikawa / 5W / Lean / Six Sigma / P-Y)
  • orientace v ISO normách a standardech, IATF 16949, VDA/AIAG
  • VDA 6.3 auditor výhodou

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.