inženýr technické podpory (automatizace, plc), ostrava

kontakt
aneta muchová - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Technika a vývoj
referenční číslo
/71/12/2020/AM - t-2801

popis pracovní pozice

Pro našeho významného mezinárodního klienta hledáme posilu do týmu technické podpory prodeje, která má zkušenosti s automatizací a PLC, takže dokáže bez problému pochopit požadavky zákazníků a navrhnout řešení. Pokud hledáte práci, kde uvidíte výsledky své práce, budete součást mezinárodního týmu a chcete více proniknout do oblasti průmyslu 4.0, tak čekáme na Vaše CV!

Pracovní náplň:

  • Příprava technických nabídek v oblasti automatizace a digitálních aplikací
  • Spolupráce s odděleními jako je prodej, produktový management, finance, právní oddělení, projektové řízení, logistika včetně spolupráce s koncovým zákazníkem.
  • Odpovědnost za finální nabídky, jež musí splňovat všechny parametry a požadavky
  • Starost o celý nabídkový proces od fáze přípravy až po předání nabídky zákazníkovi
  • Úzká spolupráce s týmem kolegů ve Švýcarsku
  • Před přípravou nabídky je nutná návštěva místa samotné instalace u zákazníka

  • možnost kariérního růstu a posunu v rámci mezinárodní společnosti
  • roční finanční bonus
  • možnost práce z domu (Home Office)
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího kariérního rozvoje
  • kancelář v centru Ostravy
  • firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • jazykové kurzy – skupinové i individuální
  • notebook, mobilní telefon
  • pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
  • cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
  • firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

co od vás očekáváme

  • Elektrotechnické vzdělání nebo praxi v oblasti elektro
  • Komunikativní angličtina (denní komunikace se Švýcarskem a zákazníky)
  • Praktické zkušenosti s PLC a automatizací (ABB, Siemens apod.)
  • Jste technicky a pro-zákaznicky orientovaní a zajímá Vás příprava technické dokumentace
  • Ovládáte MS Office – Word a Excel
  • Cestování Vám nedělá problém (občasné služební cesty na krátkou dobu)
  • Výhodou je další cizí jazyk na komunikativní úrovni (Němčina / Španělština)

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.