it specialista junior, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/61/04/2021/SV - t-3293

popis pracovní pozice

Úspěšná, rostoucí zahraniční výrobní společnost sídlící v Brně Slatině hledá do svého týmu IT specialistů v globálním UT centru nového kolegu na pozici IT specialista junior.

Náplň práce:

  • asistentce zkušenějším IT kolegům při monitorování a údržbě všech počítačů a softwarových systémů společnosti
  • udržování interních datových sítí a serverové infrastruktury
  • pomáhat lokálním zaměstnancům i zaměstnacům na pobočkách v iiných zemích efektivně a efektivně využívat výpočetní techniku

Odpovědnosti:

  • odstraňování problémů se serverem a hardwarem a softwarem koncového uživatele v systému Windows Server a Windows desktop OS
  • údržba uživatelských účtů ve službě Active Directory a v cloudových službách
  • pomoc při počáteční konfigurací a předání nových počítačů koncovým uživatelům
  • poskytování pomoci uživatelům mobilních zařízení (iPhony, iPady a jiná mobilní zařízení), support v oblasti VPN
  • eskalace problémů, ticketing, vyřešení požadavků podle nastavených SLA;

co vám nabídneme

  • odpovídající platové hodnocení
  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí prestižní společnosti
  • příležitosti pro neustálé učení a růst v organizaci
  • dlouhodobé kariérní příležitosti
  • notebook, mobilní telefon, školení, domácí internet atd.
  • práce v mladém a přátelském týmu
  • služební cesty do dceřiných společností.
  • jazykové kurzy.
  • dovolená 5 týdnů

co od vás očekáváme

  • minimálně 2 - 3 roky zkušeností v IT oblasti
  • z toho alespoň 2 roky zkušeností s korporátním prostředím
  • pokročilé znalosti v oblasti počítavého HW a podpory uživatelů
  • znalost Windows 7+ operačních systémů a podpory
  • znalost Microsoft Office 2010+ aplikací
  • znalost správy běžných služeb založených na TCP / IP, včetně DHCP, DNS
  • schopnost řešit problémy
  • ochota pracovat v mimopracovních hodinách v případě neočekávaných poruch systému a provádět úlohy údržby a upgradu systému, které vyžadují prostoje
  • angličtina - B2

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.