it specialista ve výrobě, mladá boleslav

kontakt
jan zimmel - 778532155, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
mladá boleslav, středočeský kraj
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/59/04/2020/JZ - t-2070

popis pracovní pozice

Výrobní společnost, která rozšiřuje portfolio svých projektů, hledá specialisty na nové pozice vznikající z důvodu nárůstu výroby. Jedním z nich je člen malého IT oddělení, ale s širokou škálou působnosti:

  • Technická podpora zaměstnanců firmy v běžném denním provozu, školení uživatelů
  • Zajištění bezproblémového chodu IT technologií závodu během výroby
  • Úzká spolupráce s centrálou v zahraničí a s ostatními závody v ČR
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Vedení dokumentace, tvorba uživatelských manuálů
  • Řízení a realizace dílčích úkolů na základě změnových požadavků a projektů
  • Implementace korporátních bezpečnostních politik a standardů v souladu s požadavky auditu

  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat podle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Účast na IT projektech společnosti, možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu) a další firemní benefity

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ technického směru (IT obor) - praxe není nutná
  • Komunikativní znalost AJ
  • Všeobecná orientace v IT prostředí
  • Ochota učit se nové věci, schopnost rychlé orientace v nových systémech
  • Časová flexibilita - ochota zajišťovat podporu ve 3 směnném provozu závodu
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou jsou zkušenosti:

  • s administrací systémů a správou počítačových sítí a se správou serverů
  • s virtualizačním prostředím VMware
  • s databázovými systémy (MS SQL), SAP, příp. jiným ERP systémem
  • s MES, řízením výrobního procesu pomocí IT prostředků

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.