it specialista/ka, rychnov nad kněžnou

kontakt
kateřina chaloupková - 770173964, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/75/02/2021/KC - t-3018

popis pracovní pozice

Umíte anglicky? Ovládáte alespoň v základech SQL? Máte už zkušenost na podobné pozici IT specialisty?

Pojďte pracovat do Rychnova nad Kněžnou, kde budete mít na starost především:

  • řešení technických problémů uživatelů na HW a SW vybavení (osobně i na dálku),
  • poskytování podpory pro všechny aplikace a standartní IT vybavení - v kancelářích, ale i ve výrobě - pro zachování provozu společnosti,
  • podílení se na zavádění nových IT technologií,
  • kooperaci s lokálními dodavateli pro jednotlivé technologie,
  • budete také spolupracovat s centrálním týmem IT při výběru a implementaci IT řešení.

co vám nabídneme

  • 13. mzdu
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • odměny za návrh na zlepšení
  • firemní akce
  • odměny za doporučení nových kolegů

co od vás očekáváme

  • komunikativní znalost angličtiny (každodenní komunikace)
  • znalost IT vybavení
  • základní znalost SQL
  • praxe v oboru IT výhodou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.