it support analyst, opatovice nad labem

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opatovice nad labem, pardubický kraj
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/23/12/2020/SP - t-2770

popis pracovní pozice

Německá rodinná společnost, která sídlí na území České republiky  hledá do svého týmu novou posilu! Soustředí se na výrobu produktů jako jsou domácí čistící prostředky, automobilové díly, textil, stavební materiály a telekomunikační příslušenství. Chcete pracovat ve firmě, která se stále rozšiřuje a vyvíjí? Máte zkušenosti v oblasti IT správy? Nevadí Vám komunikace a podpora interního systému a komunikace se zaměstnanci při řešení problémů a implementaci nových systémů? Anglický a německý jazyk Vám nedělá problém? Tak právě Vás by jsme rádi poznali. Tak nám o sobě dejte vědět!

Hlavní náplň práce

  • podpora zaměstnanců a zákazníků s každodenními uživatelskými problémy
  • budete součástí zákaznické podpory mezinárodní společnosti
  • odstraňování problémů a řešení úkolů 1. a 2. úrovně
  • práce převážně s MS Windows, MS Office a služby Active Directory
  • celková podpora klientů (notebooky, tablety, stolní počítače, skenery Motorola)
  • podpora tisku Kyocera, Zebra, atp.)
  • podpora uživatelů při používání počítačového vybavení
  • spolupráce s kolegy z jiných týmů a zemí

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti pro světově známé značky
  • zázemí rodinné firmy
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolení
  • příspěvky na dopravu
  •  příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně-
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • výuku jazyků
  • klimatizované pracovní prostory
  •  moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • firemní permanentky na hokejové zápasy
  • firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění moderní a čisté prostředí společnosti

co od vás očekáváme

  • pokročilé znalosti operačních systémů Microsoft a Balíčků Office (např. Windows 10, Office 2016/O365, SharePoint, Teams, Skype atp.)
  • vysoká úroveň znalostí používání systému Ticket
  • základní znalost sítí Microsoft a porozumění DHCP/DNS/WINS/TCPIP/GPO
  • základní znalost systémů Windows Server
  • zkušenosti v IT prostřední min. 3 roky
  • silné analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost anglického a německého jazyka v písemné a ústní formě
  • průběžné získávání a zajímání se o aktuální postupy v tomto odvětví
  • týmový hráč, který umí pracovat i samostatně
  • zkušenosti s LAN, stolními počítači, aplikacemi a operačními systémy
  • aktivní a sebemotivovaný jedinec
  • schopnost pracovat s minimálním dohledem
  • přizpůsobivost a flexibilitu v rychle se měnícím prostředí společnosti

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.