java + angular developer, praha

kontakt
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/34/01/2021/MK - t-2840

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní analytickou společnost, hledáme do týmu kolegu na pozici Java / Angular vývojáře, který se bude podílet na vývoji klíčové aplikace pro správu klientů a dodávky IT analýz v rámci celého světa.

Co budete dělat?

  • Implementovat nové funkcionality do aplikace
  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému
  • Fixovat bugy, ladit výkonnost aplikace, rozšiřovat stávající automatické testy...
  • Komunikovat s uživateli systému a zjišťovat jejich potřeby/požadavky na aplikaci

co vám nabídneme

  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Občasná práce z domova
  • Kanceláře v historickém centru Prahy
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelná interní i externí školení (HardSkills i SoftSkills)
  • Pravidelní kurzy angličtiny
  • Bohatá cafeterie - příspěvek na penzijní připojištění, kulturu, multisport karta
  • Stravenky

co od vás očekáváme

  • Praxi s vývojem minimálně 2 roky
  • Znalost a komerční zkušenosti s Javou/JavouEE, relačními databázemi a front-end vývojem (Angular výhodou)
  • Znalost automatických testů
  • Znalost práce s verzovacím systémem (ideálně GIT)
  • Schopnost komunikace v AJ - stačí B1, pokud mátě chuť se zlepšovat
  • Analytické a logické myšlení, schopnost řešit problémy

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel.: 771 128 151.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.