java backend developer, praha

kontakt
markéta komínková, 771 128 151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/71/05/2020/DK - t-2522

popis pracovní pozice

Jste Java Backend Developer?

Máte zájem pracovat na projektu digitalizace jedné z největších českých společností?

Pokud ano, pak je tato pozice určena právě vám! Přidejte se do nově vznikajícího týmu pro digitalizaci!

co u nás budete dělat

  • implementovat nové aplikace, funkčnosti a integrace,
  • spolupracovat při transformaci procesů do digitální podoby
  • analyzovat požadavky na rozvoj aplikací, odhadovat náklady změn
  • spolupracovat s týmem analytiků, IT architektů a business zadavatelů
  • přinášet nové nápady, které posunou projekt dál
  • diskutovat nabídky a detailní návrhy dodavatele vývoje

co vám nabídneme

  • být u rozjezdu zcela nového projektu digitalizace
  • pracovat v nově vznikajícím týmu
  • setkávat s novými technologiemi a inspirativními lidmi
  • zázemí stabilní společnost a příjemné pracovní prostředí
  • možnost homeoffice a flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou 5 týdnů a sickdays
  • celou řadu zaměstnaneckých výhod - cafeteria systém, stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na pojištění, firemní vzdělávání atd.

co od vás očekáváme

  • IT vzdělání
  • alespoň dva roky praxe na pozici Java developera
  • schopnost revidovat, ladit a vyvíjet v JAVA (J2EE)
  • zkušenosti s integračními platformami
  • orientace v architektuře microservices
  • předchozí zkušenosti z oblasti bankovnictví/energetiky či telca jsou výhodou
  • zkušenost s agilním vývojem nebo scrumem
  • schopnost inovace, proaktivní přístup a schopnost učit se novým věcem

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 771 128 151.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.