java developer, brno

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/58/03/2019/SV - t-798

popis pracovní pozice

Úspěšný start-up, spolupracující např. s takovými klienty, jako je Google, hledá do svého expandujícího týmu nové kolegy. Dlouholetá praxe není podmínkou, rádi mezi sebe přijmou i šikovné absolventy.

Baví Vás programování? Ovládáte práci v Java a rádi zkoušíte její nové verze a nové technologie obecně? Ale zároveň zajdete rádi s kolegy po práci na pivo nebo si zasportovat?

Máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

co vám nabídneme

  • práci na plný úvazek (HPP nebo IČO)
  • práci na zajímavých projektech s možností zahraničních služebních cest (kanceláře např. v Dubaji či Brazílii)
  • flexibilní pracovní dobu + možnost home office
  • příležitost zlepšit si angličtinu pomocí kurzů na pracovišti a denní komunikace se zahraničními kolegy
  • zajímavé pracovní teambuildingy (v létě týden u moře, v zimě na horách)
  • přátelský kolektiv lidí, kteří jsou dobří ve svém oboru a ochotni kdykoliv poradit
  • za dobře odvedenou práci nadstandardní platové ohodnocení

co od vás očekáváme

hledáme kandidáty/tky s:

  • dobrou znalostí Java
  • a znalostí SQL (PostgreSQL)
  • nutností je víceletá praxe na pozici programátora

výhodou bude znalost:

  • Spring
  • Kotlin and Hibernate
  • IntelliJ IDEA
  • FB Ads API

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.