java developer, ostrava

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/107/11/2020/PG - t-2734

popis pracovní pozice

Příležitost pro zkušeného Java developera!

Pro americkou společnost aktuálně hledám nového kolegu (m/ž), kterého čeká interní aplikace (která běží v AWS) využívaná v oblasti analýzy dat, modelování a predikce v různých odvětvích. Tato data dále využívá mnoho společností, mezi nimi třeba Facebook, Google aj. V blízké době projekt navíc čeká migrace do cloudu.

Příležitost je vhodná pro toho, kdo rád hledá a vytváří nová technická řešení, upřednostňuje práci v týmu a komunikaci.

Pracovní náplň je tedy následující:

  • vývoj interní aplikace - jedná se o vývoj pro potřeby společnosti - sami si určují, jaké nástroje/ prostředí využijí
  • implementace nových funkcionalit
  • možnost se podílet na designu jednotlivých částí systému
  • spolurozhodování o architektuře
  • týmové porady, denní komunikace v AJ
  • ladění výkonnosti aplikace, rozšiřování stávajících automatických testů
  • podpora juniorních kolegů

K práci se aktuálně využívá:

  • Java (Spring, Hibernate), PostgreSQL
  • Python, Angular

co vám nabídneme

  • 28 dní dovolené
  • pravidelný home office
  • stravenky 100,- CZK
  • flexipass kartu: 1000,- CZK/ měsíčně - možnost využít na kulturu/ sportovní aktivity, v lékárně aj.
  • multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na mezinárodních projektech
  • nové kanceláře společně s relaxační místností
  • školení, kurzy angličtiny
  • týmové akce

co od vás očekáváme

  • velice dobrou znalost/ zkušenosti s jazykem Java/Java EE
  • pracovní zkušenost s verzovacím systémem (GIT)
  • zkušenost s řešením produkčních problémů
  • znalost automatických testů
  • schopnost a chuť poradit juniorním kolegů
  • úroveň AJ B2 (středně pokročilá znalost) - pravidelné využití

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.