java developers - různé projekty, prague

kontakt
kateřina donátová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prague, hlavní město praha
obor
Jiné
referenční číslo
9194
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Aktuálně hledáme Java Developery (Všechny úrovně zkušeností) zejména pro tyto oblasti:

  • Průzkumy a analýzy trhu
  • Bankovnictví a pojišťovnictví
  • Finance
  • Průmysl (Automotive/Letectví)
  • Herní průmysl
  • Meteorologie/ Vodní hospodářství
  • Zdravotnictví, Farmacie
  • Retail

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné mít zkušenosti z některé z daných oblastí:

  • Java (desktop i web s celou řadou frameworků a knihoven), Eclipse/Equinox, HTML 5, JavaScript, Angular, JQuery a další.
  • Java EE, Spring, Hibernate
  • Jenkins, Maven, Gradle, SVN, GIT/Gitlab, Spring Boot, Eclipse, IntelliJ IDEA, React

Velikou výhodou je pokročilá znalost anglického jazyka.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Jsme schopni Vám zprostředkovat projekt dle Vašich preferencí a znalostí.

Samozřejmostí je široká škála nadstandardních benefitů a dobré platové podmínky včetně prémiových odměn s možností kariérního růstu.