java senior developer, praha

kontakt
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/70/11/2020/MK - t-2700

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kolegu na pozici Senior Java vývojáře do týmu, který má na starosti aplikaci pro mezinárodní analytický tým, která umožňuje analýzu trhu, modelování a předpovídání budoucích trendů na IT/telco trhu po celém světě.

 co budete dělat?

  • Implementovat nové funkcionality do IS a dalších aplikací, které máme na starosti
  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému
  • Fixovat bugy, ladit výkonnost aplikace, rozšiřovat stávající automatické testy...
  • Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl tomu co potřebují

jaké tooly k tomu budete používat?

  • Java 8, Spring, Spring Integration, Spring Boot, PostgreSQL 11, JPA, Hibernate, RabbitMQ
  • Python, Angular 7
  • Git
  • Maven, Graylog, Jenkins, ...
  • aplikace běží na AWS

co vám nabídneme

  • Super tým
  • Kancelář v centru Prahy
  • Pravidelná interní i externí školení (HardSkills i SoftSkills) + kurzy AJ
  • Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta)
  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Občasná práce z domova
  • Stravenky
  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna

co od vás očekáváme

  • Komerční praxi s vývojem v Javě, min. 2 roky
  • Velice dobrou znalost a komerční zkušenosti z Javy/JavaEE a relačními databázemi
  • Zkušenosti s řešením produkčních problémů
  • Znalost automatických testů
  • Znalost práce s verzovacím systémem (ideálně GIT)
  • Logické uvažování
  • Samostatnost a ochota pomoci juniornějším kolegům, když bude třeba
  • Schopnost komunikace v AJ (stačí základní komunikace, pokud máte chuť se dále zlepšovat, angličtinu používáme denně)

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".

Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. 771 158 121.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.