java/angular developer, ostrava

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/31/11/2020/AL - t-2662

popis pracovní pozice

Hledáte práci v IT, ovládáte programovací jazyk Java a rádi se podílíte na projektech, které mohou ovlivňovat životy? Pak jste tady správně.

Pro našeho klienta, který se věnuje (mimo jiné) tvorbě aplikací do zdravotnictví, hledáme šikovné kandidáty na pozici Java/angluar developera.

náplň práce:

  • analýza zákaznických požadavků na chování aplikace
  • Návrh řešení požadavků a následný rozbor řešení s kandidátem
  • Implementace finálního návrhu řešení
  • Kontrola kódu po implementaci řešení
  • Analýza a řešení chyb
  • Unit testing

co vám nabídneme

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • jazykové kurzy
  • home office
  • další příspěvky (narození dítěte/ doporučení zaměstnance/ dlouhodobá nemoc)

co od vás očekáváme

  • Java (Spring Framework)
  • Angular
  • RESTful API
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou: Swagger, Spring Boot REST based services, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, Unit testing frameworks

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz