javascript developer, praha

kontakt
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/22/11/2020/MK - t-2659

popis pracovní pozice

Jsi zapálený JavaScript Developer?

Chceš pracovat v týmu nadšenců na smysluplném globálním produktu, který pomáhá lidem na celém světe?

Pak se přidej právě k nám!

Pro našeho klienta, unikátní malou firmu s nadšením, týmovým duchem a silným zázemím, hledáme JavaScript vývojáře, který už má zkušenost nebo zájem i o svět vývoje a správy mobilních aplikací.

  • možnost podílet se na produktu, který denně využívají miliony lidí
  • po zapracování možnost účasti v opčním programu
  • startupového ducha, soustředění na vývoj, žádné dlouhé porady
  • zaměstnanecké výhody - krásné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, fitko za rohem atd.

co od vás očekáváme

  • zkušenost s vývojem softwaru
  • znalost jazyka Javascript
  • zkušenost v vývojem mobilních aplikací výhodou
  • pokud budeš mít zkušenost / znalost HTML, CSS, Node.js, Docker, Cordova moc to oceníme
  • zapáleného ducha pro smysluplnou práci
  • nadšení pro frontend a cit pro UX

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu Vás kontaktovat.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel: 771 128 151

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.