jde operátor balení ve valašském meziříčí dpč, valašské meziříčí

kontakt
vít šnévajs - 778768810, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
valašské meziříčí, zlínský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/20/04/2018/VŠ - 41
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Hledáte brigádu? Máte rádi vůni kávy? Hledáme nové pracovníky z důvodu rozšíření výroby.

Nástup možný ihned.

Od srpna máme svozovou dopravu na trase: Nový Jičín-Žilina-Životice u NJ-Mořkov-Hodslavice-Valašské Meziříčí.

Jedná se o lehčí manuální práci v čistém prostředí potravinářského průmyslu.

Před nástupem máte možnost prohlídky výrobních prostor.

Jde o nepřetržitý provoz, směny jsou 12-ti hodinové a 8-mi hodinové.

Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, studenty a aktivní důchodce.

Nabízíme

Odměna:

100,- Kč za hodinu + příplatky.

Profil ideálního kandidáta

Praxi ve výrobě nepožadujeme, ale je výhodou. Na vše Vás zaučíme.

Základní vzdělání, střední škola...

Věk minimálně 18 let.

Čistý trestný rejstřík.