junior corporate sales trader budapest, brno

kontakt
soňa vančová - 778 718 086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/28/06/2019/LJ - t-1382

popis pracovní pozice

Máš vystudované finance, ekonomii nebo právo a domluvíš se dobře anglicky? Práce v ČR Tě neláká a ohlížíš se po práci v zahraničí? Co takhle přestěhovat se do Budapešti?  Čeká Tě historické město, moc fajn lidé a místo ve společnosti, která se velkou mírou podílí na využívání ekologičtější energie.

co budeš mít nastarosti?

  • vyhledávat potenciální zákazníky na přiděleném trhu (průmyslové společnosti)
  • péče o zákazníky, cenové nabídky, obchodování, řízení rizik
  • starost o zákazníky od úvodního kontaktu až do uzavření kontraktu, prodeje což může trvat 1 den ale také 6 měsíců
  • budování na expertízy v oblasti nízkouhlíkového hospodářství,  sledování konkurence, zákazníků a pod.
  • podporu kolegy na seniorské pozici, který už na českém trhu z Budapešti obchoduje

  • důkladné zaškolení do problematiky obchodování v energetickém sektoru
  • dlouhodobou kariéru s možnosti rychlého kariérního růstu ve společnosti, která je pionýrem v carbon trading
  • dynamické mezinárodní prostředí s možností cestovat
  • zajímavý fixní plat + pohyblivá složka v závislosti na výsledcích
  • možnost podílet se na tom, aby byla naše planeta čistší a zdravější

co od vás očekáváme

  • čeština ke Tvůj rodný jazyk a domluvíš se také anglicky na úrovni B2 (komunikace v rámci firmy)
  • vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, finance nebo právo (stačí Bc. titul)
  • výhodou jsou zkušeností na obchodní pozici, ale pozice je vhodná i pro absolventa/u s obchodním duchem
  • zajímáš se o trhy, makro a mikro ekonomické záležitosti
  • jsi dobrý/á v komunikaci a řešení problémů
  • ochotu se přestěhovat do Budapešti

Pokud Tě tato nabídka práce zaujala, klikni na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu odpověď, budu Tě informovat o dalším průběhu.

Máš doplňující otázky? Neváhej mě kontaktovat na adrese sona.vancova@randstad.cz.

Přeji hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chceš prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštiv www.randstad.cz.