junior hr associate, praha

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/129/01/2020/SV - t-1816

popis pracovní pozice

Máš zkušenosti v administrativě a láká tě možnost pracovat v HR oblasti? Domluvíš se anglicky? Náš klient, velká mezinárodní společnost hledá posilu na HR oddělení!

Co budeš mít nastarosti:

  • podpora teamu HR Business Partnerů - organizace meetingů, aktualizace dokumentů, archivace, koordinace agendy jednotlivých kolegů
  • komunikace s managementem a kolegy z různých oddělení
  • koordinace onboardingového procesu + souvisejích školení
  • budete kontaktní osobou pro všechny nově nastupující kolegy

co vám nabídneme

  • pestrou škálu úkolů a projektů
  • možnost naučit se spoustu nového
  • přátelské mezinárodní prostředí
  • odpovídající plat a spoustu benefitů

co od vás očekáváme

  • min. 1 rok zkušeností na administrativní pozici nejlépe v mezinárodní společnosti
  • pokročilou znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka a čeština, nebo slovenština na úrovni rodilý mluvčí/pokročilý

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na sona.vancova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.