junior it desk support specialist, praha

kontakt
soňa vančová - 778 718 086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/9/10/2019/NB - t-1489

popis pracovní pozice

Máš zkušenosti v oblasti IT ideálně v oblasti podpory? Baví tě komunikovat s lidmi a řešit problémy? Máme zajímavou nabídku!

náplní práce bude:

  • technická pomoc a řešení problémů souvisejících s počítačovým hardwarem a softwarem, mobilními zařízeními a dalšími technologickými nástroji a produkty
  • je to mix 1st level a 2nd level suportu (telefonáty/ tickety)
  • rychlé odpovědi na dotazy zaměstnanců i koncových uživatelů různých mezinárodních klientů
  • dokumentace problémů, zlepšování procesů
  • většinou budeš komunikovat s uživateli, kteří nemluví anglicky - je proto nutná dobrá znalost českého případně slovenského jazyka

co vám nabídneme

  • pestrou náplň práce, různorodé úkoly a projekty
  • další rozvoj a profesní rozvoj
  • přátelské a mezinárodní pracovní prostředí
  • zajímavý plat a spoustu benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days a další)

co od vás očekáváme

  • čeština nebo slovenština - rodilý mluvčí + komunikativní angličtina
  • technické dovednosti a základní znalosti v oblasti IT (počítačové dovednosti, hardware a základní softwarové znalosti - OS, Office a pod.)
  • nejméně dva roky praxe v IT (ideálně technická podpora L1)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na sona.vancova@randstad.cz.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.