junior it, praha

kontakt
tomáš sládek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
3681
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme člověka na pozici Process modeler pro RPA (Robotic Process Automation) tým. RPA je software „robot“, či aplikace, která nahrazuje lidskou interakci mezi uživatelskými rozhraními aplikací. Dokáže tak v určitých aspektech nahradit lidskou práci. Společnost Tě zaškolí a vychová z Tebe experta v oblasti RPA, což se Ti v budoucnu několikanásobně vrátí!

Pokud jsi studentem IT na ČVUT, VŠE či jiné vysoké škole a hledáš zajímavou brigádu v oboru ?

Nebo jsi čerstvě po škole, umíš s VBA a SQL a už Tě nudí práce datového analytika a hledáš změnu?

Potom jsi tu správně!

Co Tě u nás čeká?

  • Vytvářet, modelovat a automatizovat procesy s RPA nástroji (prostředí je podobné např. MS Visio)
  • Identifikovat příležitosti, kde by bylo RPA přínosem
  • Budeš moci „mluvit“ jiným oddělením do jejich procesů a hledat skulinky pro jejich zefektivnění

Co Ti za to nabídneme?

  • Tým nadšenců do práce s touto technologií, který z Tebe rychle vychová ceněného experta v oblasti RPA
  • Velmi bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, bridge days, příspěvek na cafeterii, 13. plat a mnoho dalšího)

A co bys měl umět?

  • Protože jde o nový trend a relativně novou technologii, nechceme, abys měl zkušenosti s RPA nástroji, protože bychom nikoho nenašli, postačí nám tedy:
  • Analytickou (ne není to klišé), jde nám skutečně o člověka, kterého baví nad věcmi přemýšlet do hloubky a věci řešit
  • Základy SQL
  • Základní znalost VBA, .NET nebo jiného OOP, což Ti zjednoduší zorientovat se v oblasti RPA