key account manager pro čr a sr - velkoobchody, kyjov

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kyjov, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/61/10/2020/SV - t-2572

popis pracovní pozice

Baví Vás vyjednávání a práce s velkými zákazníky na straně velkoobchodů? Máte hlavu na čísla a umíte si vše spočítat? Nevadí Vám cestování? Zajímavá zahraniční společnost hledá nového kolegu na pozici Key account manager - náplní práce bude péče o svěřené velkoobchodní zákazníky a rozvoj velkoobchodní sítě v ČR a SR.

Co vás čeká

  • péče o stávající velkoobchodní zákazníky v ČR a SR, budování dlouhodobých obchodní vztahů a rozvoj velkoobchodní sítě
  • zpracování obchodních plánů, cenových kalkulací
  • prezentace výrobků, roční vyjednávání, zalistování výrobků, optimalizace portfolia výrobků
  • monitorování trhu
  • reporting, analýzy vývoje prodejů

  • stabilní zázemí etablované zahraniční společnosti a platové podmínky odpovídající výkonu
  • služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování, dovolená 25 dní, 3 dny sick days
  • samostatnou práci v přátelském a zapáleném kolektivu
  • možnost stát se aktivní součástí dění ve společnosti a ovlivňovat její další směřování a chod
  • nástup ihned

co od vás očekáváme

  • předchozí zkušenost na pozici key account managera nebo obchodníka pro klíčové zákazníky
  • cílevědomost, tah na bránu
  • analytické myšlení a schopnost pracovat s čísly
  • zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a vysokou míru samostatnosti
  • dobrou uživatelskou znalost PC, zejména Excel
  • ochotu cestovat v rámci ČR a Slovenska
  • ŘP skupiny B

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.