key account manager, kyjov

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kyjov, jihomoravský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/42/10/2019/SV - t-1512

popis pracovní pozice

Už Tě nebaví práce pro velký korporát a láká Tě pracovat v menší firmě s perfektním týmem nadšených lidí?

Máš zkušenosti s jednáním s nadnárodními obchodními řetězci a domluvíš se anglicky?

Baví Tě vyjednávání ale i péče o klienty a jejich objednávky?

Staň se součástí společnosti, která na českém trhu prodává značkové, moderní a velmi kvalitní školní a kancelářské produkty.

Co Tě na pozici čeká?

- udržování a rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky ( především nadnárodní řetězce)

- příprava obchodních plánů, vyjednávání obchodních podmínek, marketingové akce

- dohled nad jednotlivými dodávkami - zajistit, aby zákazníci obdrželi včas, to co si objednali

- příprava pravidelných reportů a forecastů

- úzká spolupráce s ostatními kolegy v rámci firmy

- rodinné prostředí, nadšené kolegy a zájem o dlouhodobou spolupráci

- velký prostor – možnost spousty věcí ovlivnit, nastavit a změnit k lepšímu

- zajímavé platové ohodnocení

- mobil, NTB

- týden dovolené navíc, stravenky

co od vás očekáváme

- zkušenosti na podobné pozici - Key account manager, senior obchodník a pod.

- zkušenosti s vyjednáváním obchodních podmínek u velkých zákazníků - nadnárodní řetězce typu Tesco, Ahold, Kaufland

- komunikativní znalost angličtiny je podmínkou

- dobré prezentační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti

- ŘP. sk B

- bydliště v dojezdové vzdálenosti do Kyjova

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.