key account manager, ostrava

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/72/03/2020/AL - t-1999

popis pracovní pozice

Jste obchodník tělem i duší s tahem na branku a hledáte novou příležitost? Pak jste zde správně. Významná ostravská společnost zabývající se komplexní zakázkovou výrobou převodných skříní, ozubených kol, věnců a jiných komponent hledá key account managera.

náplň práce

  • Vytvoření si vlastní obchodní klientely
  • Rozvoj obchodních příležitostí u zákazníků v ČR a v Evropě
  • Budování strategických a dlouhodobých kontaktů a vztahů
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí, Business Development – zaměření na atypické malosériové převodovky
  • Obchodní vyjednávání a kontrola zakázkové smluvní dokumentace
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání
  • Příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu

co vám nabídneme

  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez krácení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • možnost práce z domova 1 den v měsíci (tzv. “home office”)
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. “sick days”)
  • příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
  • kvartální odměny, cílové odměny z prodeje

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické vzdělání výhodou
  • Zkušenosti z oboru strojírenství
  • Silnou orientaci na klienta a hospodářský výsledek společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - minimální úroveň B2
  • Znalost německého, ruského nebo dalšího jazyka výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.