key account manager, praha

kontakt
veronika vyletová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
9272
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro Americkou společnost, předního výrobce kancelářských potřeb působícího na českém trhu již 30 let, hledáme schopného Key Account Managera. Pokud máte předchozí zkušenosti z obdobné pozice, obchod Vám není cizí a rádi komunikujete, pak je toto příležitost právě pro Vás!

nabízíme:

  • firemní auto i pro soukromé účely (Octavia Combi RS)
  • laptop
  • mobilní telefon
  • 25 dni dovolené
  • placená školení
  • 2 x do roka teambuldingy na horách nebo v zahraničí

náplň práce Key Account Managera:

  • cestování za zákazníky především v rámci Prahy a Středních Čech, příležitostně Morava a další části ČR
  • péče o již existující portfolio klientů, většinou velkoobchody
  • rozšiřování listing produktů (střední a prémiové položky)
  • komunikace s klienty

co od Vás očekáváme:

  • velmi dobrou znalost českého a anglického jazyka
  • předchozí zkušenosti z obdobné pozice nebo přímo z pozice Key Account Manager
  • obchodního ducha
  • komunikační dovednosti
  • excel a PowerPoint na velmi dobré úrovni