konstruktér, praha

kontakt
jan toběrný, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Strojírenství
referenční číslo
8628
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jste nositelem nových myšlenek při vytváření a zlepšování CAD návrhů produktů?

Jste už zkušený CAD konstruktér nebo máte znalosti s konstruováním v CAD systému?

Buďte náš CAD konstruktér zodpovědný za nestandardní předávací stanice tepla a chladu MAXI-S převážně pro trh střední Evropy, ale i pro jiné země!

Pro koho budete pracovat:

Pro globálního lídra energeticky vysoce účinných předávacích stanic pro vytápění a chlazení v systémech centrálního zásobování energií. Jejich technologie jsou celosvětově chápány jako vysoce inovativní a pomáhají jednotlivým zemím přispět ke snížení emisí CO2.

Co budete dělat:

  • vytvářet 3D produktové výkresy, rozměrové náčrty a schémata zapojení
  • spolupracovat s naším nabídkovým týmem a externími projektanty a podle jejich požadavků vytvářet vhodný 3D návrh předávacích stanic
  • spolupracovat s globální organizací pro potřeby jednotlivých zemí
  • konzultovat technické detaily s výrobní organizací z pohledu optimalizace nákladů.
  • podporu při vytváření produktových podkladů a technické dokumentace
  • organizaci a správu CAD systému

Co s námi získáte:

  • místo v mezinárodní společnosti s dlouhodobou tradicí a vedoucím postavení na trhu předávacích stanic tepla a chladu
  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • možnost spolupráce s obchodními a technickými odděleními v zahraničních pobočkách
  • roční revizi platu (zohlednění inflace, pracovního nasazení a přínosu firmě)
  • bonusová struktura
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • týden dovolené navíc
  • Sick days (5 dnů/rok)

Co od Vás očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání (nejlépe v oboru TZB)
  • zkušenosti jako CAD konstruktér nebo znalosti s konstruováním v CAD systému (e.g. AutoCad Inventor)
  • kreativitu, vnímavost a komunikativnost
  • schopnost pracovat v multikulturním prostředí
  • mluvenou a psanou angličtinu na dobré úrovni