kontrolor kvality - vstupní kontrola, 2 směnný provoz - kopřivnice!

kontakt
kateřina vejlupková 778 532 370, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/17/06/2021/VV - t-3499

popis pracovní pozice

Sháníte práci a bavilo by vás pracovat jako kontrolor kvality a není vám cizí práce na počítači? Znáte alespoň základy anglického nebo německého jazyka? Jste absolvent? Tak potom hledáme právě vás!

Co vás čeká?

  • vyhodnocování požadavků na zkoušky dodaných dílů dle zkušebního plánu
  • provádění měření zkoušek dílů
  • zajištění a provedení měření zkoušek v interních/externích laboratořích
  • navádění výsledků měření zkoušek do programu SAP
  • vydávání rozhodnutí, předávání informací o neshodách

co vám nabídneme

  • směny ranní, odpolední (Po - Pá)
  • mzda 24 245 s možným navýšením
  • odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
  • podíl na hospodářském výsledku
  • příspěvek na vlastní dopravu až 1 125 Kč
  • svozovou dopravu zdarma ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)

co od vás očekáváme

  • vzdělání SŠ, nebo VŠ
  • znalost v oboru měřících technik a měřidel
  • znalosti výkresové dokumentace
  • základní znalost AJ, nebo NJ
  • znalost práce s PC

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.