kontrolor kvality, kopřivnice

kontakt
veronika vávrová - 778463528, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kopřivnice, moravskoslezský kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
/17/03/2019/EV - t-751

popis pracovní pozice

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Kopřivnici ji mít budete! Nabízíme mzdu 23 595 Kč a k tomu svozovou dopravu. Nastupte, doporučte vaše známé a získejte navíc bonus 5000 Kč! Tak neváhejte a volejte na 778 463 528.

Co Vás v práci čeká?

  • provádění periodických zkoušek sériové výroby
  • blokování vadných výrobků
  • provádění mimořádných rozborů
  • analýza reklamovaných výrobků
  • příprava vzorků na zkoušku

Co Vám za to nabízíme?

  • mzda 23 595/měsíc + směnné příplatky
  • bonus 5000 Kč za doporučení vašich přátel
  • odměny vyplácené před Vánoci a dovolenou
  • podíl na hospodářském výsledku
  • výtečné obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • dotovanou dopravu nebo vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až 1 125 Kč

Co od Vás očekáváme?

  • praxe v oblasti strojírenské montáže výhodou
  • výbornou znalost MS Office
  • technické myšlení
  • samostatnost

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte na +420 778 463 528. Budeme se těšit.