koordinátor přepravy, chrášťany

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
chrášťany, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8952
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Tato pozice organizačně spadá pod team v ČR avšak pracovník na této pozici bude pracovat v rámci mezinárodního týmu spravující naší evropskou silniční síť. Nadřízený obsazované pozice sídlí ve Vídni, kde pracovník projde zaškolením a též tam bude jezdit na služební cesty.

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.

- příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu.

- možnost pracovat se zajímavým spektrem lidí z dalších evropských zemí;

- pracovní poměr na dobu neurčitou;

- firemní vzdělávání.

Náplň práce:

- plánování kapacity v rámci naší evropské pozemní sítě, jedná se především o řízení kamiónových přeprav

- komunikace s evropskými depy ohledně objemů přepravovaných zásilek

- komunikace s významnými zákazníky ohledně plánovaných přeprav a s přepravci

- plánování optimálních řešení přeprav, navrhování zlepšení.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky a nebo praxe na obdobné pozici;

- velmi dobrá znalost anglického jazyka (drtivá většina komunikace probíhá v angličtině)

- zkušený uživatel práce na PC

- výborné komunikační schopnosti v obou jazycích

- dobré povědomí o logistických procesech a související legislativě

- schopnost uvažovat v souvislostech a navrhovat nejlepší možná řešení, pracovat pod stresem a učit se novým věcem

Pozice je určena pro uchazeče s dopravním vzděláním a nebo pro uchazeče, kteří mají zkušenost na obdobné pozici (disponent, dispečer, logistik), mají výborné komunikační schopnosti, technické a analytické myšlení a též dobrou znalost místopisu.

Pohovory budou probíhat v anglickém jazyce, velmi dobrá znalost angličtiny je tak "must have" jak v rámci výběrového řízení, tak v rámci každodenního výkonu pozice.