kvalifikovaný dělník - testování, teplice

kontakt
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
teplice, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/116/08/2019/MH - t-1349

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta v Teplicích, který je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu, hledáme nového kolegu na pozici:

Kvalifikovaný dělník - testování

co bude hlavní náplní Vaší práce?

• ověřování shody svarových spojů se zákaznickými požadavky

• ověřování materiálového složení kovových materiálů

• vyhodnocování a reportování výsledků testů

co vám nabídneme

• nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!

• nástup do kmenového stavu

• velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení od 26 tis celkem: 21 tis. základní hrubá měsíční mzda + 4 tis. variabilní složka závislá na docházce a výkonu + příplatky (noční, víkend, přesčas)

• jasně definovaný a transparentní systém kariérního růstu v rámci společnosti

• 13. + 14. Plat

• 25 dní dovolené

• závodní stravování

• dobrá dostupnost linkové dopravy + svozová doprava z Ústí nad Labem

• další benefity v podobě flexipasů, příspěvků na dětské rekreace, apod.

co od vás očekáváme

• SOU (vyučení)/ÚSO s maturitou, ideálně strojního zaměření

• praxe ve výrobní společnosti podmínkou

• práce ve 3 směnném provozu

• komunikativní AJ výhodou

• znalost práce na PC (Excel, Word)

• základní znalosti zásad kvality

• zkušenost s řeznými a brusnými nástroji

• samostatnost, zodpovědnost, schopnost se učit

• spolehlivost a loajalita

• komunikace a schopnost týmové práce

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.