kvalita v potravinářském průmyslu, ostrava

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/117/07/2019/AN - t-1235

popis pracovní pozice

Do významné české společnosti s mezinárodní působností hledáme šikovného kolegu či kolegyni, jež se bude starat o to, aby kvalita produktů byla co nejvyšší. Máte vzdělání se zaměřením na chemii potravin, řízení jakosti v potravinářství či podobný obor? Máte v potravinářství pár let zkušeností a domluvíte se anglicky? Pak čekáme právě na Vás!

  • tvorba, udržování a aktualizace databáze dokumentů integrovaného systému řízení jakosti, EMS, HACCP, BRC, IFS, BOZP
  • udržování a revize specifikací ingrediencí a obaly
  • vyhodnocování plnění cílů politiky jakosti, HACCP, BOZP
  • plánování interních auditů
  • metodické řízení systému kontroly hmotnosti
  • technologická podpora výroby při dohledávání příčin reklamací zákazníků, analýza výrobního procesu
  • účast na auditech
  • kontrola pitné vody a systém DDD
  • autorizovaná osoba na chemické látky ( dle legis.požadavku)

co vám nabídneme

  • zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost
  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • docházkový bonus
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění

co od vás očekáváme

  • VŠ chemického nebo potravinářského směru, řízení jakosti nebo přírodní vědy
  • 3 až 5 let praxe v potravinářském průmyslu
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti řízení jakosti
  • znalost zákonných předpisů v oblasti chemických látek
  • způsobilost k systému QM , HACCP
  • Auditor jakosti
  • Znalost základních statistických výpočtů
  • znalost základních legislativních předpisů EU a ČR např. zákon o potravinách, Hygiena potravin apod.
  • řidičský průkaz sk. B

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.