lakýrník mokré lakovny, hranice

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hranice, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/96/09/2020/AL - t-2469

popis pracovní pozice

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a kompletními dodávkami systémů pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center, hledá do svých řad zaměstnance na pozici lakýrníka mokré lakovny.

náplň práce:

  • nanášení mokré barvy
  • běžná údržba pracoviště
  • kontrola provedených výrobků
  • dodržování technologie a postupů

co vám nabídneme

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně
  • příspěvek na dopravu
  • firemní školka
  • závodní stravování

co od vás očekáváme

  • OU vzdělání
  • praxe na dané nebo obdobné pozici
  • ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • spolehlivost, důslednost a samostatnost
  • zdravotní stav bez omezení

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat na emailové adrese: sara.kadlecova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 770 193 342.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.