lehká manuální práce, krupka

kontakt
kateřina srbecká, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
krupka, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/70/10/2020/AZ - t-2753

popis pracovní pozice

Hledáme lidi s týmovým duchem, kteří se nebojí práce a jsou manuálně zruční. Nezáleží na tom, jaké máš vzdělání, nebo kolik praxe máš za sebou, pokud máš správnou motivaci pracovat, rádi Tě přivítáme v našem týmu!

Nabízíme možnost poznat společnost od základů, od manuální výroby a kompletace kabelů, které může být zajímavé, ale zároveň získat cenné zkušenosti, které tě mohou posunout dále.

co vám nabídneme

  • práce na 3směnný či nepřetržitý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky v hodnotě 70-100Kč

co od vás očekáváme

  • plnoletost
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • ochota pracovat na směnný provoz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.