lehká práce v moderním skladu - až 30 000 kč a svoz zdarma, nástup ihned, brno

kontakt
sandra sedlářová- 771 128 156, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/37/10/2020/LP - t-2552

popis pracovní pozice

Pojďte si s námi vydělat na Vánoce. Máme pro vás snadnou práci v moderním skladu u Brna minimálně do konce roku. Vyděláte si až 30 000 Kč měsíčně a do práce i zpět vás dovezeme zdarma z mnoha zastávek v Brně a Jihomoravském kraji. Nástup ihned - nejpozději do 6.11.2020

Délku směn si můžete zvolit podle svého. Věk ani předchozí zkušenosti ze skladu nehrají roli - vše se snadno naučíte s radou a pomocí našich zkušených trenérů. Vaše bezpečnost je pro nás velmi důležitá, pracovní prostory i autobusy pečlivě dezinfikujeme, antibakteriální gely jsou naším denním pomocníkem.

Čemu se budete v práci věnovat?

  • příjem a vstupní kontrola zboží
  • příprava a balení zboží dle objednávek
  • práci vám usnadní moderní technologie (čtečka kódů atd.)

Nemějte obavy, žádná velká dřina vás nečeká - skladujeme samé drobné zboží:)

  • měsíční plat až 30 000 Kč (22 000 Kč základ + 8 000 Kč bonus, který závisí jen na vaší aktivitě)
  • výběr mezi 8h a 12h směnami - záleží jen na vás, co vám více vyhovuje
  • směny ranní / odpolední / noční (6-14, 14-22, 22-6)
  • nebo ranní / noční (20:15-9:15, 9:15-20:15, 5.45-18:25)
  • plně hrazenou 80 Kč stravenku
  • moderní a čisté pracovní prostředí s plně vybavenou kantýnou
  • nástup ihned - nejpozději do 6.11.2020
  • smlouvu minimálně do konce roku - ale pokud se vám práce bude líbit, je možné ji prodloužit

Máme pro vás dopravu ZDARMA přímo až do práce a zpět z těchto lokalit:

  • z Brna

(Královo Pole - Štefánikova čtvrť - Tomkovo náměstí - Stará osada - Benešova -Autobusové nádraží - Zvonařka - Strážní - Ústřední hřbitov - Modřice - Rajhrad

Bystrc Ečerova - Štouračova - Kohoutovice hájenka -Jírovcova - Kamenný vrch - Čtvrtě - Starý Lískovec smyčka - Osová - Ústřední hřbitov

Brno Prušánecká - Pálavské náměstí - Mikulovská - Elplova - Jírova - Novolíšeňská - Bělohorská - Černovičky - Mariánské náměstí, - Moravanská)

  • směrem z Dukovan

(Dukovany - Jamolice - Moravský Krumlov - Ivančice - Moravské Bránice - Dolní Kounice - Pravlov - Němčičky - Bratčice - Syrovice)

  • směrem ze Znojma

(Znojmo - Pohořelice - Unkovice - Židlochovice - Syrovice - Rajhrad)

  • směrem z Hustopečí

(Hustopeče - Velké Němčice - Nosislav - Blučina - Opatovice - Rajhradice)

co od vás očekáváme

  • radost do práce a schopnost učit se nové věci
  • plnoletost
  • všechno ostatní vás naučíme

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Nebo rovnou přijďte na náborové dny každé úterý ve 12:00 a každý čtvrtek v 10:00 a 15:30 na pobočku Randstad Brno, budova Titanium, Nové Sady 25.

Máte doplňující otázky? Volejte Sandru - 771 128 156

Těšíme se na Vás.