linux automation engineer - iac prostředí, bratislava

kontakt
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
bratislava
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/96/11/2020/MK - t-2723

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, která se zabývá výrobou, vývojem i výzkumem v oblasti léčiv, hledáme zkušeného kandidáta na nově vzniklou pozici Linux Automation Engineer, který  se bude podílet na návrhu automatizace v Infrastructure as Code prostředí.

co budete dělat?

  • instalaci a správu automatizačních platforem využívaných pro zajišťování a konfiguraci serverů
  • tvorbu a správu technické dokumentace pro oblast konfigurace a tvorba uživatelských příruček
  • identifikovat nové strategie řešení pro automatizaci
  • podílet se na automatizaci práce v oblasti zabezpečení serveru (Suse Manager, SALT, RedHat Satellite) a při řízení zranitelnosti

co vám nabídneme

  • zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • mezinárodní tým
  • flexibilitu v Home office (2+3, 3+2)
  • možnost kariérního i odborného růstu
  • finanční odměny
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • příspěvky na zdravotní a penzijní pojištění
  • cafeteria systém a další

co od vás očekáváme

  • univerzitní vzdělání technického směru
  • výborná znalost angličtiny - denní komunikace
  • min. 6 let praxe v oblasti SW a HW architektury
  • min. 2 roky praxe s podporou / implementací prostředí Infrastructure as Code
  • zkušenosti s OS Linux, Unix
  • velmi dobré znalosti skriptování - PowerShell, Bash
  • praktické zkušenosti s Terraform, Packer, Chef, AWS Cloudformation
  • zkušenosti s Vmware Vsphere, Docker, Kubernetes, Jenkins, Git, Python / Ruby, jakož i znalosti Suse Manager a Red Hat Satellite
  • zkušenost s prací v agilním prostředí, v cross-country týmech
  • výborné komunikační dovednosti

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".

Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. +420 771 128 151.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.