logistický specialista, praha žižkov

kontakt
jakub touš, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha žižkov
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8765
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Představte si, že pracujete v malém – lokálním týmu, přitom ve velké nadnárodní společnosti, která zajišťuje 4PL logistiku a sídlí v Praze na Žižkově.

Jste součástí menší pracovní skupiny, ale spadáte pod nadnárodní stabilní společnost a majitel Vás přijede každoročně osobně pozdravit.

Dostanete možnost pracovat na zajímavých projektech, navazovat a budovat klientské vztahy.

Co bude náplní práce:

Komunikovat se zahraničními dopravci – obchodními klienty

Sledovat a koordinovat zásilky

Navrhovat efektivní řešení v případě změny či neočekávaného problému

Pracovat s logistickými dokumenty

Řešit adhoc problémy a snažit se mít vždy spokojeného zákazníka

Požadavky:

Plynulá angličtina

Předchozí praxe v logistice velkou výhodou

Schopnost samostatně se rozhodnout a navrhnout ideální řešení

Mít prozákaznický přístup

Výborné organizační a prezentační schopnosti

Pokud disponujete i dobrou francouzštinou – je to velké plus! :)

Nabízíme:

Práci v příjemném a osobním prostředí (žádný velký openspace :-))

Nástup možný ihned

Bohatá škála firemních benefitů (stravenky, týden dovolené navíc..)

Možnost relokace do jiné země – v rámci společnosti

Možnost seberealizace a profesního růstu