logistik - dlouhodobá brigáda, 134 kč/hod, plzeň

kontakt
klára černohouzová 778705858, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/45/05/2018/KČ - t-238
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí právě teď hledá posily pro třídění zásilek a administrativní práci s balíčky spojenou. Máte zájem o stabilní přivýdělek? Nabízíme Vám dlouhodobou brigádu, která probíhá od pondělí do pátku v dopoledních hodinách od 7:00 do 11:00.

Na pracovní pozici Vás čeká:

  • manipulace se zásilkami o hmotnosti 0 až 70 kg
  • skenování zásilek
  • práce s počítačem a scannery
  • komunikace se zákazníky

Co Vám nabídneme

  • časová dostupnost každý všední den (po-pá) od 7:00 do 11:00
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav
  • uživatelská znalost práce na počítači
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Co od vás očekáváme

  • pravidelný přivýdělek 134 Kč/hod
  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, napište mi na klara.cernohouzova@randstad.cz nebo zavolejte na tel. 778 705 858.