maintenance manager, karviná

kontakt
sára kadlecová - 770193342, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
karviná, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/55/04/2020/SK - t-2545

popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta, kterým je mezinárodní výrobní společnost, zabývající se vývojem a výrobou regálových systémů hledáme zkušeného manažera údržby.

Máte vzdělání v elektro oboru a zkušenosti z oblasti elektro údržby ve výrobní společnosti?

Zajímáte se o automatizaci výroby a bez problému se domluvíte anglicky?

Pak neváhejte a pošlete nám CV!

Pracovní náplň:

  • Kompletní vedení oprav a údržby výrobního zařízení
  • Zajištění revizí na všech strojích a zařízeních
  • Koordinace náhradních dílů (pořizování, udržování skladu, určování priorit)
  • Sestavování a plnění rozpočtu oddělení
  • Zvyšování efektivity výkonnosti podřízených a minimalizace chybovosti
  • Úzká spolupráce s manažerem výroby a provázanost s výrobními procesy
  • Organizuje plánování a realizaci investic, zavádění nových technologií a procesů
  • Řízení a koordinace týmů údržby, dohled na plněním zadaných úkolů
  • Odpovědnost za oblast BOZP, motivace podřízených a vytváření pozitivního klimatu k rozvoji a vzdělávání podřízených
  • Komunikace napříč společností, úzká spolupráce s manažery výroby a kvality, reporting Manažerovi závodu

co vám nabídneme

  • Mzda závislá na předchozí praxi a zkušenostech
  • Roční bonusy v závislosti na výrobních výsledcích závodu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky v hodnotě 118,- Kč
  • Kurzy angličtiny
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Možnost podílet se na rozvoji oddělení/firmy
  • Osobní růst a pravidelné vzdělávání

co od vás očekáváme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platná vyhláška č. 50 min. §6
  • Zkušenosti v oblasti maintenance managementu (včetně odpovědnosti za tým a rozpočet)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti automatizace, řídících systémů a senzoriky, pneumatických, hydraulických uzlů a mechaniky
  • Orientace v elektrotechnických schématech
  • Strategické myšlení a koncepční pohled na věc

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svoje CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.muchova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.