máme pro vás práci ve skladu, moderní společnost, nástup přímo do kmene, karviná

kontakt
michaela vávrová - undefined, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
karviná, moravskoslezský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
/46/09/2018/MV - t-459
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Baví Vás řídit VZV? Hledáte pracovní uplatnění v prostředí mezinárodní moderní společnosti? Uvítáte příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv? Přidejte se k nám!

Co bude Vaší náplní práce?

  • obsluha VZV, manipulace s materiálem
  • související skladová administrativa/práce se čtečkou apod.

Skladníci manipulují s rozměrnějším materiálem - proto je pozice vhodná spíše pro muže.

Co Vám nabídneme

Máte zkušenosti na podobné pracovní pozici? Umíte s vozíkem přepravovat malé palety i rozměrný materiál? Práce ve směnném provozu (ranní, odpolední a noční) Vám není cizí? Přidejte se k nám, hledáme právě Vás!

Koho hledáme

Kromě zázemí nadnárodní společnosti (nová výroba, moderně vybavené prostory včetně zázemí) Vám rádi nabídneme:

  • mzdové ohodnocení od 17.000 Kč
  • prostor pro kariérní růst (výroba roste, můžete růst s námi)
  • práci přímo v Karviné
  • nástup přímo do kmene (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování (stravenka 118 Kč)
  • nadstandardní příplatky za práci o víkendu
  • celou řadu dalších benefitů ...