manažer kvality - oddělení zákaznické kvalita, staré čívice

kontakt
kristýna skalická, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
staré čívice, královéhradecký kraj
obor
Kvalita a kontrola jakosti
referenční číslo
8679
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti v rámci vedení týmů a prozákaznický přístup Vám není cizí?

Nástroje jako FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA 6.3 Vám nejsou neznámé?

Upřednostňujete kvalitu nad kvantitou?

Rádi o Vás uslyšíme.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost ke kariérnímu růstu
  • velmi čisté a klimatizované prostředí.
  • flexibilní pracovní doba
  • výhodný telefonní tarif.
  • bonusy ve formě kafeterie (přibližně 800 Kč měsíčně),
  • možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi
  • odpočinout si můžete 5 týdnů
  • veškeré přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti

 Vaší náplní práce bude:

  • řízení a koordinaci týmu zákaznické kvality
  • komunikace se zákazníky, řešení stížností
  • sledování spokojenosti zákazníků
  • kontrola realizace dohodnutých protiopatření, hodnocení efektivnosti
  • přezkoumání P-FMEA a plánu řízení
  • validace výrobní linky během zkušební výroby
  • spolupráce při plánování a spuštění nových produktů
  • dohled během auditů zákazníků
  • pravidelné hlášení vrcholovému vedení

 Představa o našem kolegovi:

  • zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a 2 roky zkušeností v oblasti řízení QA
  • aktivní znalost českého a anglického jazyka (psané a mluvené)
  • dobrá znalost nástrojů kvality (FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA 6.3 apod.)
  • analytické myšlení, orientace na zákazníka, silné vyjednávání schopnosti
  • řidičský průkaz B