manažer/ka daňového účetnictví - accounting/tax manager, opava

kontakt
sára kadlecová - 770 193 342, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/51/03/2019/SK - t-791
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s daňovým účetnictvím?

Hledáte práci ve stabilní společnosti?

Nevadí Vám komunikace v anglickém jazyce?

Tak neváhejte a přidejte se k nám!!

Náplň práce:

  • vedení účetnictví v souladu se zákonnými a firemními požadavky
  • zpracování účetní závěrky
  • metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou
  • kontrola účtování všech účetních operací (lokálních i zabezpečených SSC)
  • příprava pravidelných reportů (měsíční, kvartální, roční), včetně rozvahy a výsledovky
  • zodpovědnost za kompletní daňovou agendu (procesy, daňová přiznání, komunikace s FÚ)
  • zodpovědnost za statutární audit společnosti, komunikace s auditory a daňovými poradci
  • transfer pricing, vytváření, aktualizace a administrace interních účetních směrnic
  • komunikace s partnery, klienty a státními institucemi

Accounting/Tax Manager povede lokální tým účetních v Opavě a v Praze (celkem 4) . Služební cesty do Prahy max 1x /měsíc.

Pracoviště Opava – Komárov

Nástup možný ihned.

co vám nabídneme

Benefity:

  • Jiné výhody – penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování
  • Dovolená navíc – 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie – roční bonus dle předem stanovených kritérií, pravidelná roční evaluace mzdy

Směnnost:

  • Pružná pracovní doba

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • znalost SAP
  • praxe alespoň 5 let na obdobné pozici
  • praktická znalost účetních a daňových předpisů (českých i IFRS)
  • zkušenost z oblasti spolupráce s centrem sdílených služeb (SSC)
  • pokročilou znalost MS Office
  • výborné komunikační a manažerské dovednosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • analytické a strategické myšlení
  • schopnost stanovit priority a přijímat rozhodnutí

Požadovaná znalost jazyků:

  • Angličtina - aktivní (slovem i písmem na pokročilé úrovni)

Požadované dovednosti:

  • Práce s PC

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.