manažer/manažerka oddělení materiálu, nošovice

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
nošovice, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/59/02/2020/AL - t-1870

popis pracovní pozice

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Manažer/manažerka oddělení materiálu

Náplň práce:

  • řízení logistického týmu, nastavování cílů, jejich kontrola a vyhodnocování
  • řízení nákupu dílů od dodavatelů
  • zlepšování kvality, snižování zmetkovosti
  • inventarizace materiálu, výrobků a rozpracovaného materiálu
  • zavádění materiálových změn EO a jejich koordinace s ostatními odděleními
  • kontrola dodržování a zlepšování pracovních postupů, 5S a bezpečnosti práce
  • řízení měsíční uzávěrky - kontrola a účtování faktur za dodaný materiál a logistické služby

co vám nabídneme

  • kariéru ve významné stabilní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. Plat
  • bonusy a prémie
  • bonusy za aktivitu a invenci
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní připojištění
  • stravenky
  • firemní akce
  • nástup 1. 4. 2020

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • 10 let praxe ve výrobní společnosti
  • 5 let praxe ve vedení lidí
  • znalost MS Office, zejména Excel
  • znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace v písemné i ústní formě)
  • samostatnost, zodpovědnost, férovost, týmový hráč
  • schopnost vést tým lidí
  • nástup v dubnu 2020

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.