manipulační pracovník/ce ve výrobě - průměrná měsíční mzda 25 000,-, hlinsko

kontakt
veronika dostálková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hlinsko, pardubický kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/60/09/2019/VD - t-1418

popis pracovní pozice

Pro českou stabilní společnost zabývající se mlékárenskou výrobou s dlouholetou tradicí přijímáme pracovníka na pozici Manipulační pracovník/ce ve výrobě.

Hlavní náplní práce je :

· obsluha, čistění a spolupráce při údržbě strojů a zařízení

· manipulační práce

co vám nabídneme

· průměrná měsíční mzda až 25 000 Kč

· možnost nástupu ihned

· možnost ubytování do konce roku 2019

· dovolená navíc

· podnikové stravování

· příplatky za noční, přesčasy a víkendy

· příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění a další zajímavé benefity

co od vás očekáváme

· SOU nebo SŠ (potravinářského směru vítáno!)

· manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu

· ochotu pracovat v třísměnném provozu

· průkaz VZV výhodou, nikoli podmínkou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. 770 139 075.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.