máte rádi gramodesky? pojďte je k nám vyrábět, loděnice

kontakt
lenka masarechová - 778703874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
loděnice, středočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/140/02/2021/JD - t-3076

popis pracovní pozice

Pro světovou jedničku mezi výrobci gramofonových desek hledáme šikovné pracovníky na různé pozice do výrobny v Loděnici u Prahy za až 30 000kč.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Na pozici SYPAČ - průběžné manuální doplňování granulátu pro lisování gramofonových desek
  • Na pozici PLASTIKÁŘ - obsluha extrudéru a dalších zařízení na výrobu granulátu pro výrobu gramodesek, zavěšování sil se sypkou směsí, obsluha míchacího zařízení, manipulace s materiálem, zkušenosti s extrudérem jsou vítané nikoliv nutné, na tuto pozici požadujeme minimálně výuční list
  • Na pozici PROVOZNÍ DĚLNÍK - kompletace gramofonových desek s papírovými/plastovými vnitřními sáčky (ochrana GD v prodejních obalech). Jedná se o nenáročnou práci

co vám nabídneme

  • nástupní mzda 25.000 - 30.000 Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práce v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • dotované závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefity
  • z Prahy dobrá dostupnost MHD (cca 15 min ze Zličína)
  • z Kladna svozová doprava zdarma

co od vás očekáváme

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hod. směnách
  • trestní bezúhonnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.