materiálový specialista pro vývoj - pro absolventy, břidličná

kontakt
aneta nováková - 778463514, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
břidličná, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/59/11/2019/AN - t-1629

popis pracovní pozice

Hliník se odstěhoval do Humpolce? Ale kdepak... Je tady u našeho významného klienta! Jako největší producent obalových materiálů v naší krajině využívá náš klient hliník při zpracování každý den a momentálně potřebují materiálového specialistu do svého týmu!

  • řešení vývojových a inovačních projektů v rámci strategie firmy
  • využívání zavedených technologických postupů a jejich inovace
  • komunikace s obchodním oddělením ohledně trendů v produktovém portfóliu
  • komunikace se zákazníky s cílem ověřovat nové materiálové trendy
  • spolupráce s vybranými vysokými školami a výzkumnými ústavy
  • sledování vývoje nových technologií
  • návrh na inovace přístrojového vybavení

  • práci ve významné české společnosti s mezinárodní působností
  • kreativní práci s možností uplatnit své nápady a znalosti
  • možnost kariérního růstu
  • náborový příspěvek 25 tisíc
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • odměna za přítomnost na pracovišti
  • mobilní telefon a notebook
  • sportovní a kulturní akce
  • bazén

co od vás očekáváme

  • VŠ technického směru – materiálové inženýrství, fyzika kovů
  • zkušenost v oboru studia materiálových vlastností hliníkových slitin v oblasti lití a tváření
  • komunikativní angličtina
  • prezentační dovednosti
  • zájem o iniciativní a týmovou práci v oblasti Vývoje a Inovací
  • vhodné pro absolventy

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: aneta.novakova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 463 514

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.