mechanical design engineer, kolín

kontakt
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kolín, středočeský kraj
obor
Technika a vývoj
referenční číslo
/68/05/2021/OH - t-3558

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem a výrobou systémů přepravního chlazení a klimatizací, hledáme konstruktéra “chlaďaře” (m/ž) s odpovědností především za design klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla.

• návrhy a výpočty chladícího okruhu klimatizačních jednotek dle specifikace zákazníka

• koordinace testování nových komponent chladícího okruhu

• komunikace s výrobou, produktovým mng. a zákazníkem

co vám nabídneme

• zajímavou práci za využití nejmodernějších technologií

• stabilní zázemí mezinárodní společnosti

• podporu a případné zaškolení zkušenými kolegy

• možnost cestování do zahraničí

• profesní a kariérní růst

• pružná pracovní doba s možností částečného home office (po zapracování)

• dotované stravování ve vlastní kantýně

• odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů

• 25 dnů dovolené

• ... a další zajímavé benefity

co od vás očekáváme

• SŠ/VŠ technického směru - ideálně obor chlazení, technika prostředí

• znalost chladícího okruhu, jeho vypočítání

• kreativního a týmového hráče s organizačními schopnostmi

• ochotu čas od času vycestovat do zahraničí

• komunikativní znalost anglického jazyka

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.