mistr stavební výroby, praha

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Stavebnictví a reality
referenční číslo
9029
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro stavební společnost s dobrou firemní kulturou a více než šedesátiletou tradicí ve stavebnictví. V současné době se společnost hrdě řadí do skupiny akciové skupiny, která jako majoritní akcionář strategicky propojuje a řídí synergické obchodní aktivity všech svých dceřiných společností na území České republiky, Slovenska, Rakouska, Polska, Německa a Maďarska.

Nabízíme:

·         Motivující platové ohodnocení

·         Dobré pracovní a platové podmínky, pozitivní kolektivní prostředí

·         Možnost osobního rozvoje

·         Služební telefon

·         Notebook

·         Flexibilní pracovní doba

Náplň práce:

·         Řízení daného úseku stavby v projektu

·         Vedení skupiny pracovníků

·         Zodpovědnost za svěřenou práci a práci jeho týmu

·         Rozvržení potřebných činností a dohled nad plněním cílů

Požadavky na pracovní pozici:

·         USO/VŠ se zaměřením na pozemní stavby

·         Uživatelská znalost práce na PC, minimálně MS Office

·         Orientace v projektové dokumentaci, povědomí o technických normách

·         Komunikativnost

·         Mravní bezúhonnost

·         ŘP skupiny B

·         Vhodné i pro absolventy bez praxe!