mistr výroby autodílů, choceň

kontakt
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
choceň, pardubický kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/5/02/2019/JD - t-706
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s vedením týmu? A nevadí Vám třísměnný provoz?

Zašlete nám životopis!

Náš klient se zabývá sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.

Co budete dělat:

  • vést tým výrobních operátorů
  • dohlížet na plnění výrobního plánu
  • kontrolovat kvalitu odváděné práce zaměstnanců
  • sledovat zmetkovitosti
  • motivovat zaměstnance

Co Vám nabídneme

  • nástup IHNED
  • HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • odměny při pracovních a životních jubileích

Co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • automotive zkušenost výhodou
  • zkušenost s vedením lidí 30 a více osob
  • ochota pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • angličtina výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • týmového ducha

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.