mistr výroby, česká třebová

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká třebová, pardubický kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/27/11/2019/PG - t-1610

popis pracovní pozice

Máte zkušenost jako směnový nebo hlavní mistr? Zvládáte více úkolů najednou a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro vás příležitost na pozici Mistra do české společnosti.

A co vás na pozici čeká?

  • řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
  • dohled nad plněním úkolů v termínech a požadované kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
  • evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 70,- CZK
  • školkovné 500,- CZK/ měsíc
  • dny dovolené navíc (celkem 26 dní/rok)
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • Benefit karta (500,- CZK / měsíc), kterou můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
  • systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy
  • nástup možný ihned
  • smlouvu na dobu neurčitou

co od vás očekáváme

  • vzdělání strojírenského směru
  • zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky (oblast strojírenství)
  • ŘP sk. B
  • schopnost vést/ organizovat/ motivovat tým pracovníků
  • samostatnost, flexibilitu

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.