mistr výroby, ostrov

kontakt
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrov, pardubický kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/21/11/2018/KŠ - t-602
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náplň práce:

·      řídí přidělenou směnu provozu

·      operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby

·      zajištuje plnění plánu výroby své směny

·      zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků,

·      řídí seřizovače své směny.

·      kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

Co Vám nabídneme

·      odpovídající mzdové ohodnocení

·      zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu ½ placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel,

·      po roce příspěvek na penzijní připojištění,

·      měsíční příspěvek na cestu do práce,

·      využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví.

firemní tábory, sportovní a kulturní akce.

Co od vás očekáváme

Co požadujeme:

·      SŠ/SOU vzdělání technického směru

·      min. 2 – letá praxe na obdobné pozici podmínkou

·      orientace v technické dokumentaci a systému řízení

·      zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 – 30 zaměstnanců)

·      uživatelská znalost MS Office

·      znalost anglického jazyka výhodou

·      ochota praktického zaučení ve výrobních procesech

·      komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.